2012 - 20th Annual Challenged Child 5K

2012 - 20th Annual Challenged Child 5K

Age Group Results

March 04, 2012


Results By Classic Race Services LLC www.classicraceservices.com


Men: 0-10 11-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-69 70-74 75-99
Women: 0-10 11-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-69 70-74 75-99

td width="5%" style="border: medium none">

42:26.3

Overall Male Cash Awards Winners

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Valentin Alvarez Marietta GA

233

43

5K

1

16:17.0

5:15/M

2

Juan Soto Gainesville GA

189

26

5K

2

16:30.4

5:19/M

3

Johnny Jimenez Gainesville GA

351

22

5K

3

17:34.2

5:40/M

 
Top

Overall Female Cash Awards Winners

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Donna Garcia Marietta GA

237

43

5K

4

18:06.4

5:50/M

2

Kara Scroggs Gainesville GA

172

36

5K

14

20:47.0

6:42/M

3

Christy Elliott Gainesville GA

61

37

5K

17

21:10.2

6:50/M

 
Top

Overall Male Masters Cash Award Winners

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Johnny Garner Oakwood GA

353

48

5K

5

19:41.4

6:21/M

 
Top

Overall Female Masters Cash Award Winners

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Jen Zonts Gainesville GA

218

40

5K

43

23:38.3

7:37/M

 
Top

Male 10 and under

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Alexander Simonton Gainesville GA

177

8

5K

59

24:24.9

7:52/M

2

Nix Burkett Cleveland GA

667

10

5K

98

26:31.0

8:33/M

3

Austin Simonton Gainesville GA

179

9

5K

102

26:33.0

8:34/M

4

Jake Grindle Cumming GA

879

9

5K

180

29:29.3

9:31/M

5

Jeremy Grindle Cumming GA

880

7

5K

191

30:08.5

9:43/M

6

James Bennett Gainesville GA

610

9

5K

213

31:10.7

10:03/M

7

Parker Allen Gainesville GA

851

8

5K

233

32:30.1

10:29/M

8

Brendan Swafford Dawsonville GA

204

9

5K

255

33:52.1

10:55/M

9

Hunter Allen Gainesville GA

849

8

5K

284

36:15.1

11:42/M

10

Kade Peebler Gainesville GA

274

9

5K

289

36:38.6

11:49/M

11

Conner Sosebee Gainesville GA

186

9

5K

292

36:44.8

11:51/M

12

Noah Clay Buford GA

957

6

5K

309

38:07.1

12:18/M

13

Thomas Gurr Gainesville GA

255

8

5K

316

38:18.6

12:21/M

14

Luke Gunter Murrayville GA

710

10

5K

339

41:13.8

13:18/M

15

Sawyer Waters Gainesville GA

918

10

5K

357

13:41/M

16

Jonah Miller Gainesville GA

1124

9

5K

398

47:34.8

15:21/M

17

Matthew Gunter Murrayville GA

711

10

5K

406

47:58.9

15:28/M

18

Carson Bruce Cleveland GA

661

5

5K

463

56:52.9

18:21/M

 
Top

Female 10 and under

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Anna Hall Gainesville GA

85

10

5K

150

28:08.0

9:05/M

2

Maggie Davidson Cleveland GA

50

10

5K

217

31:17.0

10:05/M

3

Mary Clark Gainesville GA

1199

10

5K

228

32:12.9

10:23/M

4

Emily Peebles Gainesville GA

272

7

5K

277

35:53.8

11:35/M

5

Meghan Harris Braselton GA

90

7

5K

313

38:09.8

12:18/M

6

Morgan Mize Gainesville GA

1129

10

5K

326

38:57.3

12:34/M

7

Kylie Maier Cumming GA

897

9

5K

340

41:28.5

13:23/M

8

Kaitlin Turner

915

8

5K

341

41:29.4

13:23/M

9

Breanna Sosebee Cleveland GA

809

9

5K

358

42:26.4

13:41/M

10

Erin Rassel Gainesville GA

145

10

5K

367

43:35.1

14:04/M

11

Madison Miller Gainesville GA

1126

10

5K

373

44:35.9

14:23/M

12

Adeline Adams Lula GA

634

7

5K

375

45:01.8

14:31/M

13

Aspen Townley Cumming GA

911

8

5K

384

46:22.0

14:57/M

14

Reagan Lamb Cumming GA

894

8

5K

385

46:23.0

14:58/M

15

Melayna Maynor Gainesville GA

1147

9

5K

392

46:56.6

15:08/M

16

Ruth Davidson Cleveland GA

51

8

5K

397

47:12.3

15:14/M

17

Kaylie Wingo Murrayville GA

836

4

5K

402

47:48.4

15:25/M

18

Katherine Smith Cleveland GA

804

7

5K

413

49:05.5

15:50/M

19

Mallory Bruce Cleveland GA

663

8

5K

459

56:19.9

18:10/M

20

Olivia Rassel Gainesville GA

148

8

5K

461

56:43.8

18:18/M

 
Top

Male 11 to 14

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Chess Wheeler Cumming GA

920

14

5K

7

20:09.1

6:30/M

2

John Wagner Gainesville GA

345

14

5K

10

20:27.5

6:36/M

3

Stephen Thomas Flowery Branch GA

870

13

5K

21

21:30.3

6:56/M

4

Mitch Mershon Braselton GA

306

14

5K

52

24:07.3

7:47/M

5

Conley Sosebee Sautee GA

185

13

5K

112

26:45.4

8:38/M

6

Bennett Davidson Cleveland GA

48

11

5K

121

27:22.2

8:50/M

7

Conner Smith Cleveland GA

800

14

5K

126

27:28.0

8:52/M

8

Max London Cleveland GA

732

13

5K

170

29:07.7

9:24/M

9

Bucky Jackson Cleveland GA

720

13

5K

181

29:35.3

9:33/M

10

Bryce Bussert Calhoun GA

240

11

5K

184

29:44.0

9:35/M

11

Mac Bennett Gainesville GA

611

13

5K

238

32:49.0

10:35/M

12

Jackson Harris Braselton GA

89

11

5K

301

37:22.4

12:03/M

13

Nathaniel Adams Lula GA

637

14

5K

306

37:40.9

12:09/M

14

Caleb Mikell Gainesville GA

127

11

5K

343

41:41.7

13:27/M

15

Hector Santiago Gainesville GA

1086

12

5K

382

46:18.3

14:56/M

16

Quinton Smith Cleveland GA

806

14

5K

404

47:56.7

15:28/M

 
Top

Female 11 to 14

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Makayla Ellis Clermont GA

518

14

5K

34

22:37.2

7:18/M

2

Abby Watson Cleveland GA

825

13

5K

57

24:22.7

7:52/M

3

Holly Prince Gainesville GA

142

11

5K

62

24:30.5

7:54/M

4

Natasha Griffin Gainesville GA

265

12

5K

159

28:34.2

9:13/M

5

Emily Brown Cleveland GA

656

14

5K

186

29:55.4

9:39/M

6

Megan Mize Gainesville GA

1128

13

5K

190

30:04.5

9:42/M

7

Hallie Bauerband Gainesville GA

1180

12

5K

208

30:52.3

9:57/M

8

Cassidy Sullens Clarkesville GA

985

14

5K

210

31:08.1

10:03/M

9

Sloan Oliver Gainesville GA

1134

13

5K

242

33:04.9

10:40/M

10

Gracyn Potter Gainesville GA

343

11

5K

257

33:56.6

10:57/M

11

Kendall Sosebee Gainesville GA

188

12

5K

282

36:01.8

11:37/M

12

Peyton Dorsey Cleveland GA

699

12

5K

320

38:32.2

12:26/M

13

Emma Wingo Murrayville GA

835

13

5K

356

42:24.6

13:41/M

14

Hannah Wagner Gainesville GA

347

11

5K

366

43:34.9

14:03/M

15

Chelsea Allison Gainesville GA

640

11

5K

372

44:35.5

14:23/M

16

Cj Smith Jefferson GA

620

11

5K

386

46:32.7

15:01/M

17

Amanda Graham Gainesville GA

1043

11

5K

396

47:09.0

15:13/M

18

Morgan Miller Gainesville GA

1127

12

5K

405

47:58.2

15:28/M

19

Peyton Avery Flowery Branch GA

857

11

5K

447

54:13.4

17:29/M

 
Top

Male 15 to 19

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Travis Ramey Cleveland GA

782

18

5K

15

20:59.3

6:46/M

2

Billy Cisco Gainesville GA

32

17

5K

16

21:06.1

6:48/M

3

Stephen Pope Gainesville GA

979

18

5K

27

22:08.6

7:08/M

4

Jonah Casper Cleveland GA

671

16

5K

55

24:15.2

7:49/M

5

Jay Avery Flowery Branch GA

855

15

5K

64

24:42.1

7:58/M

6

Gordon Thigpen Gainesville GA

207

18

5K

79

25:40.1

8:17/M

7

Collin Burruss Cumming GA

877

15

5K

81

25:44.8

8:18/M

8

Wesley Allison Cleveland GA

643

18

5K

100

26:32.1

8:34/M

9

Jared Oliver Lula GA

765

19

5K

113

26:50.2

8:39/M

10

Joe Cannon Cleveland GA

670

17

5K

154

28:14.7

9:06/M

11

Josh Presley Murrayville GA

776

16

5K

296

37:04.8

11:57/M

12

Chase Gunter Murrayville GA

709

16

5K

420

50:05.2

16:09/M

 
Top

Female 15 to 19

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Joy Bauerband Gainesville GA

318

18

5K

68

24:55.5

8:02/M

2

Caroline Bauerband Gainesville GA

319

16

5K

88

26:02.0

8:24/M

3

Christine Cisco Gainesville GA

33

15

5K

99

26:32.0

8:34/M

4

Melissa Reed Gainesville GA

222

18

5K

104

26:36.2

8:35/M

5

Morgan Glenn Flowery Branch GA

1080

17

5K

116

27:06.4

8:45/M

6

Jessica Smith Blairsville GA

303

18

5K

135

27:44.4

8:57/M

7

Gay Anne Agnew Gainesville GA

638

19

5K

153

28:12.9

9:06/M

8

Makayla Graham Gainesville GA

1045

15

5K

164

28:55.4

9:20/M

9

Carly Burruss Cumming GA

876

18

5K

222

31:50.1

10:16/M

10

Olivia London Cleveland GA

733

16

5K

225

32:02.6

10:20/M

11

Katie Smith Gainesville GA

841

19

5K

231

32:25.7

10:27/M

12

Elizabeth Brown Cleveland GA

655

17

5K

240

32:57.0

10:38/M

13

Melanie Fain Cleveland GA

520

19

5K

249

33:28.5

10:48/M

14

Hannah Kimbrell Cleveland GA

534

19

5K

295

37:04.3

11:57/M

15

Jana Coleman Cleveland GA

689

17

5K

410

48:34.0

15:40/M

16

Brittney Gunter Murrayville GA

708

18

5K

418

49:51.9

16:05/M

Top

Male 20 to 24

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Johnny Jimenez Gainesville GA

351

22

3

17:34.2

5:40/M

2

Joshua Dunahoo Gainesville GA

58

24

5K

22

21:33.3

6:57/M

3

Josh Troutman Flowery Branch GA

1144

23

5K

130

27:34.6

8:54/M

4

Freddy Castaneda Gainesville GA

26

23

5K

131

27:35.8

8:54/M

5

Warren Bishop Dawsonville GA

647

24

5K

183

29:43.8

9:35/M

6

Adam Alexander Gainesville GA

1109

22

5K

276

35:49.2

11:33/M

7

Chris Warren Flowery Branch GA

1139

24

5K

299

37:12.2

12:00/M

8

Allen Gravitt Dawsonville GA

582

23

5K

391

46:56.2

15:08/M

 
Top

Female 20 to 24

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Rachel Hans Clermont GA

86

21

5K

115

27:03.2

8:44/M

2

Janine Glenn Flowery Branch GA

1077

20

5K

134

27:41.9

8:56/M

3

Michelle Woody

1146

21

5K

146

28:00.7

9:02/M

4

Brittany Woodring Gainesville GA

339

21

5K

182

29:37.3

9:33/M

5

Jennifer Lefevre Gainesville GA

111

24

5K

194

30:14.8

9:45/M

6

Sierra Vollrath Cleveland GA

573

23

5K

234

32:31.2

10:29/M

7

Lauryn Sims Gainesville GA

1090

22

5K

248

33:24.4

10:46/M

8

Heather Stephens Cleveland GA

812

23

5K

269

35:26.2

11:26/M

9

Lauryn Strickland Clermont GA

196

23

5K

270

35:30.0

11:27/M

10

Amber Gilliam Cumming GA

78

24

5K

279

35:57.6

11:36/M

11

Amanda Kelly Clarkesville GA

107

21

5K

280

35:57.9

11:36/M

12

Margaret Schaap Gainesville GA

169

21

5K

305

37:39.3

12:09/M

13

Amy Robertson Gainesville GA

160

24

5K

310

38:08.3

12:18/M

14

Stormie Tench Gainesville GA

623

23

5K

330

39:11.2

12:38/M

15

Mandi Carr Blairsville GA

25

23

5K

337

41:09.9

13:16/M

16

Kristie Manders Cumming GA

587

21

5K

359

42:43.3

13:47/M

17

Lauren Coleman Cleveland GA

691

21

5K

411

48:34.5

15:40/M

18

Maritza Ayala Gainesville GA

1111

24

5K

444

53:40.2

17:19/M

19

Emily Haynes Gainesville GA

331

24

5K

457

55:22.6

17:52/M

Top

Male 25 to 29

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Juan Soto Gainesville GA

189

26

2

16:30.4

5:19/M

2

Kent Thornton Cumming GA

1108

28

5K

23

21:35.0

6:58/M

3

Gustavo Castaneda Gainesville GA

27

25

5K

30

22:16.7

7:11/M

4

Alan Schuetze Gainesville GA

171

26

5K

42

23:27.8

7:34/M

5

Phil Bonelli Gainesville GA

951

27

5K

45

23:45.2

7:40/M

6

Ivan Grunewald Gainesville GA

83

28

5K

49

24:00.9

7:45/M

7

Matt Shirley Gainesville GA

1069

27

5K

53

24:08.0

7:47/M

8

Joey Bostwick Flowery Branch GA

952

28

5K

61

24:27.6

7:53/M

9

Michael Tolbert Gainesville GA

278

29

5K

85

26:00.0

8:23/M

10

Jim Pickens Gainesville GA

139

27

5K

111

26:44.3

8:37/M

11

Brady Reed Gainesville GA

150

27

5K

140

27:53.4

9:00/M

12

Ryan Brackett Gainesville GA

844

26

5K

172

29:08.7

9:24/M

13

Nick Caine Gainesville GA

275

27

5K

203

30:32.6

9:51/M

14

Adam Thomas Cleveland GA

814

28

5K

329

39:00.9

12:35/M

 
Top

Female 25 to 29

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Emily Reed Gainesville GA

151

27

5K

65

24:49.4

8:00/M

2

Jessica Flowers Flowery Branch GA

842

28

5K

70

25:05.9

8:05/M

3

Kelley Grunewald Gainesville GA

84

29

5K

72

25:12.9

8:08/M

4

Sara Gravitt Gainesville GA

310

29

5K

73

25:15.7

8:09/M

5

Kelly Woodard Flowery Branch GA

216

27

5K

90

26:04.6

8:25/M

6

Alyson Paul Clarkesville GA

1105

26

5K

105

26:37.1

8:35/M

7

Amy Caine Gainesville GA

22

26

5K

109

26:41.6

8:36/M

8

Lauren Holmes Dahlonega GA

1101

25

5K

147

28:01.6

9:02/M

9

Cory Thornton Cumming GA

1107

29

5K

148

28:03.2

9:03/M

10

Lauren Pickens Gainesville GA

848

27

5K

151

28:09.2

9:05/M

11

Sara Stephens Dawsonville GA

1013

29

5K

166

28:56.6

9:20/M

12

Laura Reed Gainesville GA

152

26

5K

187

30:00.6

9:41/M

13

Tiffany Stapleton Jefferson GA

194

26

5K

195

30:15.2

9:45/M

14

Kingsley Peeples Gainesville GA

1032

29

5K

201

30:30.4

9:50/M

15

Elizabeth Latta Gainesville GA

1029

29

5K

202

30:31.9

9:51/M

16

Valerie Kinney Clermont GA

337

26

5K

219

31:40.8

10:13/M

17

Holly Colgan Gainesville GA

1145

26

5K

220

31:44.1

10:14/M

18

Nicky Stepp Blairsville GA

195

27

5K

259

34:03.1

10:59/M

19

Belkis Paguay Gainesville GA

136

28

5K

273

35:39.1

11:30/M

20

Randi Erickson Burord GA

66

25

5K

283

36:05.8

11:38/M

21

Kassie Davis Maysville GA

1116

28

5K

298

37:11.5

12:00/M

22

Cara Thomas Cleveland GA

815

26

5K

352

42:17.7

13:38/M

23

Rebecca Bulmer Gainesville GA

14

26

5K

353

42:18.9

13:39/M

24

Ashley Partin Cleveland GA

768

27

5K

355

42:20.7

13:39/M

25

Natalie Wilson Carnesville GA

624

29

5K

362

42:59.4

13:52/M

26

Emily Griffin Hoschton GA

82

25

5K

363

42:59.7

13:52/M

27

Cassie Schmidt Gainesville GA

170

29

5K

378

45:27.2

14:40/M

28

Heather Truelove Pendergrass GA

211

25

5K

383

46:21.6

14:57/M

29

Nicole Walker Gainesville GA

1057

28

5K

389

46:44.4

15:05/M

30

Emily Roper Flowery Branch GA

792

26

5K

395

47:06.8

15:12/M

31

Lori Defoor Mt. Airy GA

56

29

5K

416

49:07.2

15:51/M

32

Andrea Hutcherson Gainesville GA

846

26

5K

417

49:50.0

16:05/M

33

Amber Ferguson Lula GA

521

26

5K

424

50:35.8

16:19/M

34

Paige Payne Sautee Nacoochee GA

1135

29

5K

433

51:25.3

16:35/M

35

Jessica Castleberry Dawsonville GA

29

29

5K

443

53:32.7

17:16/M

36

Jessi Klepper Gainesville GA

963

28

5K

458

55:26.8

17:53/M

 
Top

Male 30 to 34

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Brandon Smiley Gainesville GA

981

30

5K

13

20:42.5

6:41/M

2

Anthony Defoor Mt. Airy GA

845

30

5K

20

21:27.2

6:55/M

3

Lauren Freeman Cleveland GA

70

30

5K

29

22:16.5

7:11/M

4

Ben Haupt Murrayville GA

962

34

5K

78

25:34.6

8:15/M

5

Mark Dowd Gainesville GA

847

31

5K

87

26:00.3

8:23/M

6

Paul McKnelly Cumming GA

1084

31

5K

96

26:26.9

8:32/M

7

Ricardo Williams Jr Gainesville GA

1095

31

5K

97

26:27.0

8:32/M

8

David Dickerson Gainesville GA

960

30

5K

110

26:42.4

8:37/M

9

Robert Abernathy Cleveland GA

632

31

5K

122

27:22.6

8:50/M

10

Jimbo Floyd Gainesville GA

67

32

5K

136

27:45.3

8:57/M

11

Jason Norton Cleveland GA

759

34

5K

155

28:16.9

9:07/M

12

Will Peeples Gainesville GA

1033

30

5K

171

29:08.5

9:24/M

13

Geoff Chaffin Gainesville GA

1076

30

5K

199

30:22.8

9:48/M

14

Kelly Chadwick Dahlonega GA

1097

33

5K

205

30:35.7

9:52/M

15

Greg Roth Monroe GA

166

30

5K

206

30:36.0

9:52/M

16

Ryan Wood Gainesville GA

626

34

5K

232

32:28.7

10:28/M

17

Shannon Reed Gainesville GA

153

32

5K

265

34:29.5

11:07/M

18

James Parks Cumming GA

903

32

5K

286

36:21.7

11:44/M

19

Matthew Heath Partin Cleveland GA

769

30

5K

303

37:29.6

12:05/M

20

Brooks Clay Buford GA

956

33

5K

311

38:08.4

12:18/M

21

Matt Klepper Gainesville GA

964

31

5K

334

40:31.2

13:04/M

22

Daniel Schmidt Gainesville GA

1036

34

5K

377

45:26.1

14:39/M

23

Casey Canup Dawsonville GA

508

33

5K

464

57:37.1

18:35/M

24

Shawn Ellis Cleveland GA

519

32

5K

467

58:05.2

18:44/M

 
Top

Female 30 to 34

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Tana Martin Dahlonega GA

120

31

5K

18

21:10.9

6:50/M

2

Amanda Norton Gainesville GA

325

31

5K

39

23:19.1

7:31/M

3

Erin Williamson Gainesville GA

256

30

5K

86

26:00.1

8:23/M

4

Ashley Collins Gainesville GA

1016

31

5K

103

26:33.8

8:34/M

5

Janel Seeke Brooks Flowery Branch GA

10

33

5K

106

26:38.3

8:35/M

6

Chasity Roth Monroe GA

165

31

5K

120

27:18.6

8:48/M

7

Lisa Castaneda Gainesville GA

28

30

5K

124

27:23.5

8:50/M

8

Beth Vogt Gainesville GA

327

32

5K

152

28:11.5

9:05/M

9

Leslie Butler Cumming GA

21

33

5K

156

28:22.7

9:09/M

10

Molly Johnson CONYERS GA

224

30

5K

165

28:56.2

9:20/M

11

Amy Swafford Dawsonville GA

202

33

5K

189

30:03.9

9:42/M

12

Kathryn Ingram Gainesville GA

101

31

5K

196

30:15.5

9:45/M

13

Krista Martin Gainesville GA

1082

34

5K

204

30:33.2

9:51/M

14

Alyson Chaffin Gainesville GA

1075

31

5K

207

30:38.5

9:53/M

15

Jessica Lund Gainesville GA

966

31

5K

209

30:53.6

9:58/M

16

Emily Pope Cumming GA

305

32

5K

211

31:09.1

10:03/M

17

Melanie Martin Cornelia GA

119

33

5K

214

31:11.6

10:04/M

18

Bryna Reeves Wrens GA

154

34

5K

223

31:51.4

10:16/M

19

Dana Crocker Gainsville GA

341

34

5K

226

32:11.9

10:23/M

20

Angie Roberts Gainesville GA

333

32

5K

235

32:40.0

10:32/M

21

Keri Carpenter Gillsville GA

24

30

5K

237

32:45.6

10:34/M

22

Miranda Philyaw Cleveland GA

771

30

5K

239

32:55.0

10:37/M

23

Emily Gaddy Gainesville GA

1025

33

5K

241

33:01.5

10:39/M

24

Staci Vinton Gainesville GA

1034

31

5K

250

33:32.6

10:49/M

25

Alanna Crisp Hiwassee GA

45

30

5K

260

34:14.1

11:03/M

26

Misty Long Cumming GA

114

34

5K

268

35:21.2

11:24/M

27

Ana Cooley Gainesville GA

39

30

5K

272

35:38.8

11:30/M

28

Tonya Carder Gainesville GA

23

32

5K

294

36:53.8

11:54/M

29

Amanda McMahon Jefferson GA

124

31

5K

318

38:20.0

12:22/M

30

Christina Mele Cumming GA

125

33

5K

323

38:40.9

12:28/M

31

Taryn Baxter Gainesville GA

330

30

5K

324

38:42.7

12:29/M

32

Erin Brandt Dahlonega GA

250

30

5K

333

39:24.9

12:43/M

33

Katrice Brooker Cleveland GA

652

34

5K

346

41:47.3

13:29/M

34

Marla Dixon Flowery Branch GA

57

32

5K

348

41:59.6

13:33/M

35

Monica Chase Cleveland GA

673

34

5K

350

42:09.5

13:36/M

36

Josie Rock Gainesville GA

161

31

5K

364

43:05.3

13:54/M

37

Myra Santiago Gainesville GA

1087

30

5K

381

46:12.5

14:54/M

38

Tracy Bishop Dawsonville GA

646

32

5K

407

48:02.0

15:30/M

39

Candice Harris Cleveland GA

1049

32

5K

439

53:25.7

17:14/M

40

Wendy Canup Dawsonville GA

509

31

5K

465

57:38.7

18:35/M

 
Top

Male 35 to 39

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Adam Roland Lula GA

163

36

5K

8

20:11.5

6:31/M

2

Headen Embry Gainesville GA

1021

36

5K

32

22:24.5

7:14/M

3

Michael Greene GAINESVILLE GA

1028

37

5K

33

22:33.2

7:16/M

4

Jonathan Shoaf Lawrenceville GA

174

38

5K

36

22:39.7

7:18/M

5

Ray Mullins Flowery Branch GA

131

38

5K

40

23:20.0

7:32/M

6

Lanny Ledford Gainesville GA

279

38

5K

41

23:23.5

7:33/M

7

Adam Miller Gainesville GA

1030

36

5K

44

23:40.1

7:38/M

8

Shane Gaddy Gainesville GA

1026

36

5K

69

24:58.7

8:03/M

9

Tommy Martin Gainesville GA

1083

37

5K

74

25:23.0

8:11/M

10

Thompson Brock Hoschton GA

9

38

5K

80

25:42.5

8:17/M

11

Keith Conner Cleveland GA

936

36

5K

92

26:10.6

8:26/M

12

John Long Cumming GA

113

35

5K

123

27:23.0

8:50/M

13

Tony Paramore Athens GA

978

38

5K

129

27:32.1

8:53/M

14

Matt Maynor Gainesville GA

122

37

5K

132

27:39.4

8:55/M

15

Kris Nordholz

235

38

5K

141

27:53.8

9:00/M

16

Cory Clark Gainesville GA

678

36

5K

143

27:57.1

9:01/M

17

Brian Mott Gainesville GA

973

38

5K

173

29:09.0

9:24/M

18

Christoph Gibson Gainesville GA

77

38

5K

178

29:22.5

9:28/M

19

Eric Waters Gainesville GA

916

35

5K

179

29:26.4

9:30/M

20

Chris Lund Gainesville GA

965

37

5K

218

31:38.7

10:12/M

21

Brian Miller Gainesville GA

1123

37

5K

236

32:45.1

10:34/M

22

Casey Clark Blairsville GA

675

35

5K

256

33:54.2

10:56/M

23

Bryan Peebles Gainesville GA

273

39

5K

290

36:41.7

11:50/M

24

Jeremy Bruce Cleveland GA

662

39

5K

462

56:49.1

18:20/M

 
Top

Female 35 to 39

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Kara Scroggs Gainesville GA

172

36

2

20:47.0

6:42/M

2

Christy Elliott Gainesville GA

61

37

77

3

21:10.2

6:50/M

3

Heather Marshall Gainesville GA

312

37

5K

35

22:39.4

7:18/M

4

Jennifer Ingram Gainesville GA

100

39

5K

94

26:25.9

8:31/M

5

Ellen Toms

314

39

5K

107

26:38.9

8:35/M

6

Taylor Gilmer Gainesville GA

79

37

5K

138

27:49.9

8:58/M

7

Suzanne Hlavacek Gainesville GA

238

35

5K

142

27:54.7

9:00/M

8

Mary Tow Flowery Branch GA

209

35

5K

160

28:40.3

9:15/M

9

Fran Garrett Clermont GA

73

35

5K

163

28:51.0

9:18/M

10

Emileigh Greene GAINESVILLE GA

1027

36

5K

168

29:00.7

9:21/M

11

Jennifer Smith Blairsville GA

302

37

5K

198

30:19.6

9:47/M

12

Courtney Nordholz

234

35

5K

227

32:12.2

10:23/M

13

Dawn Hall Cumming GA

583

35

5K

245

33:12.8

10:43/M

14

Karan Shore Gainesville GA

223

38

5K

251

33:43.1

10:53/M

15

Stacey Brown Jefferson GA

13

35

5K

263

34:27.0

11:07/M

16

Nikki Peebles Gainesville GA

137

36

5K

278

35:53.9

11:35/M

17

Julie Townley Cumming GA

912

38

5K

285

36:19.6

11:43/M

18

Stacey Harris Braselton GA

91

39

5K

287

36:25.4

11:45/M

19

Dawn Sosebee Gainesville GA

187

38

5K

291

36:44.2

11:51/M

20

Robin Plott Blairsville GA

140

35

5K

300

37:19.4

12:02/M

21

Lori Amos Hoschton GA

2

38

5K

302

37:23.2

12:04/M

22

Jennifer Duncan Flowery Branch GA

315

35

5K

307

37:59.6

12:15/M

23

Brandy Duff

701

37

5K

319

38:25.3

12:24/M

24

Val Gurr Gainesville GA

254

39

5K

322

38:37.9

12:27/M

25

Marisa Sullens Clarkesville GA

986

35

5K

342

41:40.0

13:26/M

26

Maché Bennett Cumming GA

578

37

5K

347

41:57.3

13:32/M

27

Dawn Crowder Jefferson GA

46

35

5K

351

42:13.4

13:37/M

28

Jennifer Townsend Gainesville GA

210

39

5K

354

42:19.3

13:39/M

29

Holly Adams Cornelia GA

1072

39

5K

368

43:40.7

14:05/M

30

Patti Roberts Oakwood GA

159

37

5K

393

46:57.1

15:09/M

31

Dawn Maynor Gainesville GA

121

37

5K

429

50:58.5

16:26/M

32

Amy Allison Gainesville GA

639

36

5K

436

53:02.0

17:06/M

33

Rosa Rodriquez Gainesville GA

1137

35

5K

445

53:40.6

17:19/M

34

Joanne Kramer Cleveland GA

537

36

5K

466

58:00.2

18:43/M

Top

Male 40 to 44

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Valentin Alvarez Marietta GA

233

43

1

16:17.0

5:15/M

2

Gerardo Hernandez Gainesville GA

96

41

5K

6

20:00.3

6:27/M

3

Eric Rassel Gainesville GA

144

41

5K

25

21:56.2

7:05/M

4

Kent Townley Cumming GA

913

43

5K

31

22:20.0

7:12/M

5

Scott Mitchell Gainesville GA

129

43

5K

37

23:04.0

7:26/M

6

Greg Gravitt

311

41

5K

38

23:13.3

7:29/M

7

David Graham Gainesville GA

1044

43

5K

48

24:00.3

7:45/M

8

Chris Potter Gainesville GA

342

42

5K

54

24:14.8

7:49/M

9

Stephen Burke Flowery Branch GA

16

44

5K

91

26:10.2

8:26/M

10

Jay Burkett Cleveland GA

664

41

5K

101

26:32.7

8:34/M

11

Adam Hazell Gainesville GA

862

41

5K

118

27:08.1

8:45/M

12

Joel Simonton Gainesville GA

180

42

5K

133

27:41.5

8:56/M

13

Richard Wheeler Cumming GA

921

42

5K

137

27:48.2

8:58/M

14

Dale Graves Gainesville GA

80

42

5K

145

28:00.4

9:02/M

15

Richard Bennett Gainesville GA

613

44

5K

176

29:13.1

9:25/M

16

A. Bonner Burton Gainesville GA

954

40

5K

185

29:53.0

9:38/M

17

Matt Paul Clarkesville GA

1106

42

5K

188

30:01.2

9:41/M

18

Kevin Grindle Cumming GA

881

43

5K

192

30:09.4

9:44/M

19

Scott Justus Gainesville GA

104

40

5K

193

30:10.1

9:44/M

20

Dustin Baker Gainesville GA

3

40

5K

197

30:18.4

9:46/M

21

Andy Griffin Gainesville GA

271

43

5K

200

30:30.0

9:50/M

22

John Avery Flowery Branch GA

856

43

5K

229

32:17.6

10:25/M

23

Eric Oliver Gainesville GA

1131

42

5K

244

33:12.0

10:43/M

24

Stephens Nabors Gainesville GA

132

44

5K

281

35:59.0

11:36/M

25

Chris Harris Braselton GA

88

41

5K

314

38:09.8

12:18/M

26

Keith Forrester Gainesville GA

940

43

5K

315

38:10.9

12:19/M

27

Tony Adams Cornelia GA

1073

44

5K

338

41:10.7

13:17/M

28

Tyler Dorsey Cleveland GA

700

42

5K

379

45:59.7

14:50/M

29

Lance Coleman Cleveland GA

690

42

5K

403

47:56.0

15:28/M

30

Travis Smith Cleveland GA

808

43

5K

415

49:07.2

15:51/M

31

Jasen Allison Gainesville GA

642

40

5K

438

53:20.7

17:12/M

 
Top

Female 40 to 44

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Donna Garcia Marietta GA

237

43

1

18:06.4

5:50/M

2

Jen Zonts Gainesville GA

218

40

77

8

23:38.3

7:37/M

3

Cindy Edwards Gainesville GA

352

42

5K

67

24:52.0

8:01/M

4

Brenda Surles Gainesville GA

198

44

5K

114

27:00.2

8:43/M

5

Donna Grindle Cumming GA

878

40

5K

158

28:32.1

9:12/M

6

Diana Vollrath Cleveland GA

572

40

5K

161

28:45.7

9:16/M

7

Connie Brown Cleveland GA

654

42

5K

169

29:06.5

9:23/M

8

Cindy Vetter Gainesville GA

871

40

5K

175

29:09.5

9:24/M

9

Christy Wagner Gainesville GA

346

42

5K

177

29:19.7

9:27/M

10

Norma Alexander Gainesville GA

1110

43

5K

262

34:26.5

11:06/M

11

Kristen Smith Cleveland GA

805

44

5K

267

35:14.1

11:22/M

12

Angela Simonton Gainesville GA

178

43

5K

274

35:43.0

11:31/M

13

Patty Conley Royston GA

38

44

5K

275

35:46.0

11:32/M

14

Michelle Sosebee Sautee GA

228

40

5K

317

38:18.9

12:21/M

15

Tari Mize Gainesville GA

1130

41

5K

328

38:59.1

12:35/M

16

Cindy Shewbert Flowery Branch GA

173

43

5K

331

39:11.6

12:38/M

17

Lisa Wylie Lula GA

885

44

5K

365

43:25.2

14:00/M

18

Julie Dorsey Cleveland GA

698

41

5K

374

44:58.7

14:30/M

19

Cindy Coleman Cleveland GA

688

43

5K

376

45:02.2

14:32/M

20

Diane Smith Jefferson GA

621

44

5K

387

46:38.3

15:03/M

21

Patti Graham Gainesville GA

1046

42

5K

390

46:44.7

15:05/M

22

Jeanine Craddock Flowery Branch GA

44

40

5K

400

47:45.5

15:24/M

23

Trina Wingo Murrayville GA

837

41

5K

401

47:47.9

15:25/M

24

Melanie Smith Cumming GA

604

43

5K

434

51:26.5

16:35/M

25

Carol Avery Flowery Branch GA

854

43

5K

446

54:13.1

17:29/M

26

Andrea Rankin Cumming GA

905

42

5K

449

54:55.6

17:43/M

27

Jill Minter Gainesville GA

900

42

5K

450

54:55.8

17:43/M

28

Christy Rassel Gainesville GA

143

40

5K

460

56:43.2

18:18/M

Top

Male 45 to 49

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Johnny Garner Oakwood GA

353

48

77

4

19:41.4

6:21/M

2

Brian Woodring Gainesville GA

340

45

5K

9

20:24.4

6:35/M

3

Ray Lecture Gainesville GA

259

49

5K

12

20:40.1

6:40/M

4

Darrell Snyder Clermont GA

322

45

5K

19

21:24.1

6:54/M

5

Scott Surles Gainesville GA

201

48

5K

24

21:46.6

7:01/M

6

Richard Smith Gainesville GA

266

48

5K

26

22:05.4

7:07/M

7

Tom Brown Cleveland GA

660

47

5K

28

22:12.1

7:10/M

8

Cam Roy Duluth GA

247

49

5K

47

23:58.4

7:44/M

9

Roger Bock Stone Mountain GA

6

49

5K

50

24:03.8

7:45/M

10

Roger London Cleveland GA

734

48

5K

56

24:20.8

7:51/M

11

Mickey Clark Murrayville GA

35

47

5K

71

25:12.2

8:08/M

12

Ken Lewis Gainesville GA

863

47

5K

93

26:18.2

8:29/M

13

Jeffrey Glenn Flowery Branch GA

1078

48

5K

95

26:26.8

8:32/M

14

Stan Lewis Gainesville GA

336

46

5K

108

26:41.0

8:36/M

15

Todd Mershon Braselton GA

1142

46

5K

127

27:29.7

8:52/M

16

Tommy Casper Cleveland GA

672

47

5K

264

34:28.6

11:07/M

17

Barry Manders Cumming GA

586

49

5K

394

47:01.2

15:10/M

18

Dee Cannon Cleveland GA

504

47

5K

455

55:18.6

17:50/M

 
Top

Female 45 to 49

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Krys Crawford Lawrenceville GA

1114

45

5K

60

24:26.6

7:53/M

2

Rebecca Roy Duluth GA

246

49

5K

63

24:34.8

7:55/M

3

Jan Whatley Gainesville GA

214

49

5K

83

25:46.1

8:19/M

4

Rhonda Trainor Duluth GA

251

47

5K

128

27:31.1

8:53/M

5

Jeannie Sutton Gainesville GA

321

46

5K

149

28:06.5

9:04/M

6

Martha Glenn Flowery Branch GA

1079

46

5K

212

31:09.4

10:03/M

7

Caroline Newbern Gainesville GA

133

48

5K

230

32:25.4

10:27/M

8

Kelly Slaughter Gainesville GA

181

49

5K

247

33:23.9

10:46/M

9

Heather Graves Gainesville GA

81

45

5K

258

33:59.9

10:58/M

10

Cindy Reed Gainesville GA

980

46

5K

266

34:54.3

11:15/M

11

Angie Williams Gainesville GA

320

49

5K

293

36:52.2

11:54/M

12

Marsha Davis Buford GA

53

49

5K

304

37:36.3

12:08/M

13

Carol Johnson Gainesville GA

103

49

5K

308

38:06.8

12:17/M

14

Angie Bollinger Cumming GA

579

45

5K

369

43:57.7

14:11/M

15

Lisa Fuqua Gainesville 30504

71

49

5K

380

46:12.2

14:54/M

16

Robin O'Connell Flowery Branch GA

313

48

5K

399

47:41.1

15:23/M

17

Tammy Folger Gainesville GA

705

47

5K

412

49:05.1

15:50/M

18

Melinda Galvan Clermont GA

523

48

5K

423

50:35.5

16:19/M

19

Cindy Cannon Cleveland GA

669

47

5K

453

55:14.4

17:49/M

20

Connie Nix Cleveland GA

543

48

5K

454

55:17.2

17:50/M

21

Angela Holland Acworth GA

241

49

5K

456

55:22.1

17:52/M

22

Sue Mayfield Gainesville GA

882

48

5K

475

59:36.7

19:14/M

 
Top

Male 50 to 54

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Lee Whatley Gainesville GA

215

53

5K

11

20:33.6

6:38/M

2

Rick Hayes Dahlonega GA

232

53

5K

51

24:05.1

7:46/M

3

Mark Kelley Oakwood GA

105

50

5K

58

24:24.4

7:52/M

4

David Coker Gainesville GA

1112

51

5K

75

25:24.0

8:12/M

5

Bob Norton Gainesville GA

324

52

5K

82

25:45.0

8:18/M

6

Randall Martin Monroe GA

277

53

5K

119

27:18.6

8:48/M

7

John G Colgan Gainesville GA

236

54

5K

125

27:27.0

8:51/M

8

Ted Williams Flowery Branch GA

843

54

5K

174

29:09.4

9:24/M

9

Rudy Cisco Gainesville GA

34

54

5K

215

31:13.0

10:04/M

10

Bob Lackey Murrayville GA

1120

50

5K

321

38:37.7

12:27/M

11

Tom Smiley Gainesville GA

983

54

5K

344

41:44.1

13:28/M

12

Lant Dimler Auburn GA

1117

53

5K

432

51:17.2

16:33/M

13

Doug Bollinger Cumming GA

580

50

5K

435

52:29.2

16:56/M

 
Top

Female 50 to 54

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Mamie Coker Gainesville 30506

1113

51

5K

66

24:50.9

8:01/M

2

Wendy Ingram Gainesville GA

1141

52

5K

157

28:25.8

9:10/M

3

Lisa Rassel Flowery Branch GA

146

54

5K

162

28:49.6

9:18/M

4

Kelly Smith Gainesville GA

184

52

5K

243

33:09.8

10:42/M

5

Charlene Niles Clermont GA

134

50

5K

252

33:49.0

10:55/M

6

Gaye McKinley Hoschton GA

123

50

5K

253

33:50.9

10:55/M

7

Lisa Bearden Dawsonville GA

4

50

5K

297

37:08.7

11:59/M

8

Nichola Lackey Murrayville GA

1121

50

5K

325

38:44.5

12:30/M

9

Terri Smiley Gainesville GA

982

53

5K

349

42:05.9

13:35/M

10

Robbie Wilson Carnesville GA

625

54

5K

361

42:59.1

13:52/M

11

Debbie Hammond Gainesville GA

1081

52

5K

370

44:09.9

14:15/M

12

Junelle Ehenne Flowery Branch GA

253

51

5K

388

46:43.2

15:04/M

13

Margaret Earnest Athens GA

60

53

5K

414

49:05.8

15:50/M

14

Dena Pruitt Winder GA

1136

50

5K

419

49:53.7

16:05/M

15

Connie Davidson Cleveland GA

510

54

5K

421

50:16.5

16:13/M

16

Karen Schaap Gainesville GA

168

50

5K

426

50:42.6

16:21/M

17

Joan Talley Dawsonville GA

205

52

5K

442

53:31.2

17:16/M

18

Melissa Thomas Flowery Branch GA

869

54

5K

448

54:21.2

17:32/M

19

Vicky Westmoreland Gainesville GA

1058

54

5K

451

55:03.3

17:45/M

20

Tammy Cantrell Cleveland GA

507

50

5K

468

58:27.7

18:51/M

21

Joanne Smithers Flowery Branch GA

1143

52

5K

470

58:40.7

18:55/M

 
Top

Male 55 to 59

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Mike E. Kelly Clarkesville GA

108

55

5K

117

27:07.4

8:45/M

2

Buddy Thigpen Gainesville GA

206

55

5K

144

27:58.3

9:01/M

3

Derrick Holmes Dahlonega GA

1099

57

5K

246

33:15.3

10:44/M

4

Michael Taylor Gainsville GA

242

57

5K

254

33:51.4

10:55/M

5

Bruce Pichler Clermont GA

138

59

5K

312

38:08.8

12:18/M

6

Don Sims Gainesville GA

1089

58

5K

332

39:17.5

12:40/M

7

Bucky Woods Clarkesville GA

217

57

5K

371

44:19.0

14:18/M

8

Dan Schaap Gainesville GA

167

56

5K

428

50:51.9

16:24/M

9

Terry Mayfield Gainesville GA

883

58

5K

472

59:13.4

19:06/M

 
Top

Female 55 to 59

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Nancy Kelley Oakwood GA

106

55

5K

89

26:03.9

8:24/M

2

Robyn Hans Gainesville GA

87

56

5K

167

28:57.0

9:20/M

3

Barbara Taylor Athens GA

230

59

5K

224

32:01.6

10:20/M

4

Peggy Copeland Clermont GA

40

55

5K

288

36:30.8

11:46/M

5

Kay Lennard Gainesville GA

1122

58

5K

431

51:07.6

16:29/M

6

Susan Fekkers Gainesville GA

1140

59

5K

471

59:11.4

19:05/M

 
Top

Male 60 to 64

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

David Oblinger Alpharetta GA

243

61

5K

76

25:30.1

8:14/M

2

Larry Hayes Cumming GA

92

63

5K

139

27:53.0

9:00/M

3

Bruce McGinnis Cleveland GA

737

60

5K

336

41:06.4

13:15/M

4

Sam Redd Dahlonega GA

598

61

5K

422

50:19.6

16:14/M

5

Paul Rassel Flowery Branch GA

149

62

5K

430

51:06.5

16:29/M

6

Loyd Shadburn Cumming GA

601

63

5K

474

59:35.4

19:13/M

 
Top

Female 60 to 64

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Mary Hayes Cumming GA

93

62

5K

216

31:16.1

10:05/M

2

Judy Hulsey Gainesville GA

97

60

5K

271

35:32.0

11:28/M

3

Billie Redd Dahlonega GA

597

60

5K

360

42:54.7

13:50/M

4

Louise Nix Cleveland GA

749

62

5K

469

58:29.2

18:52/M

5

Linda Faulkner Cumming GA

581

61

5K

477

59:38.7

19:14/M

6

Mary Sutton Canton GA

605

60

5K

478

1:00:40.2

19:34/M

7

Joyce Shadburn Cumming GA

600

61

5K

481

1:01:32.4

19:51/M

8

Pat Thomas Cleveland GA

817

62

5K

483

1:03:30.0

20:29/M

 
Top

Male 65 to 69

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

George Southgate Calhoun GA

191

65

5K

77

25:32.0

8:14/M

2

John Gram Gainesville GA

221

66

5K

84

25:58.3

8:23/M

3

Jerry Thomas Cleveland GA

816

66

5K

482

1:03:29.6

20:29/M

 
Top

Female 65 to 69

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Patsy Bagley Cumming GA

575

68

5K

437

53:10.1

17:09/M

2

Geraldine Payne Cumming GA

595

69

5K

479

1:01:27.7

19:49/M

3

Elaine Wheeler Cumming GA

607

67

5K

480

1:01:29.5

19:50/M

 
Top

Male 70 to 74

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

David B Turner Clarkesville GA

227

72

5K

46

23:46.3

7:40/M

2

Jim Latimer Gainesville GA

1052

70

5K

221

31:49.0

10:16/M

3

Leo Leonard Gainesville GA

231

72

5K

261

34:23.0

11:05/M

4

Wilson Page Athens GA

229

70

5K

327

38:57.4

12:34/M

5

Roger Shadburn Dahlonega GA

602

72

5K

335

41:04.5

13:15/M

6

Buddy Brown Cleveland GA

653

72

5K

427

50:43.1

16:22/M

7

Waylon Wheeler Cumming GA

608

70

5K

476

59:37.5

19:14/M

 
Top

Female 70 to 74

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Mildred Brown Cleveland GA

659

70

5K

425

50:39.3

16:20/M

2

June Mullinax Cumming GA

594

70

5K

441

53:28.2

17:15/M

3

Alice Eckhardt Gainesville GA

1040

74

5K

452

55:04.8

17:46/M

 
Top

Male 75 and over

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Joe Vernon Cleveland GA

821

76

5K

345

41:46.0

13:28/M

2

Tory Elliott Gainesville GA

1041

77

5K

409

48:21.6

15:36/M

3

Donald Kinkaid Gainesville GA

1051

79

5K

440

53:27.0

17:15/M

4

Andrew Lebor Gainesville GA

1053

77

5K

473

59:16.6

19:07/M

 
Top

Female 75 and over

Place

Name City

Bib No

Age

Div

Overall

Total Time

Pace

1

Carly Carlson Gainesville GA

1037

81

5K

408

48:02.5

15:30/M