SUMMER'S END 5K and 10K 5K


SUMMER'S END 5K and 10K

Overall Finish List

August 09, 2014


Results By Classic Race Services, LLC. Classic Race Services

5K

Place Name City Bib No Age Gender Age Group Total Time Pace
1 Alex Martinez Statham GA 725 19 M 1 15-19 16:42.7 5:23/M
2 Logan Brock Murrayville GA 25 16 M 2 15-19 18:29.0 5:58/M
3 Rebecca Greenwall Bogart GA 750 20 F 1 20-24 18:49.5 6:04/M
4 Andrew Elliott Lula GA 65 16 M 3 15-19 19:32.2 6:18/M
5 David Duncan Bogart GA 60 39 M 1 35-39 19:40.1 6:21/M
6 Richard Smith Gainesville GA 747 50 M 1 50-54 19:44.4 6:22/M
7 Peyton Adkins Snellville GA 756 18 M 4 15-19 19:53.0 6:25/M
8 Will Ponder Monroe GA 779 13 M 1 11-14 19:57.7 6:26/M
9 Nelson Lofton Winder GA 724 17 M 5 15-19 19:58.9 6:26/M
10 Colin Reece Monroe GA 744 15 M 6 15-19 20:01.9 6:27/M
11 Makayla Hewell Alto GA 125 17 F 1 15-19 20:04.2 6:28/M
12 Eric Crider Winder GA 48 34 M 1 30-34 20:17.1 6:33/M
13 Jaime Jacoby Social Circle GA 140 13 M 2 11-14 20:26.1 6:35/M
14 Johanna Kiehl Gainesville GA 156 37 F 1 35-39 20:31.6 6:37/M
15 Roger Wilhelm Jefferson GA 730 35 M 2 35-39 20:41.1 6:40/M
16 Chris Gooch Jefferson GA 105 32 M 2 30-34 20:47.0 6:42/M
17 Axel Smith Gainesville GA 749 22 M 1 20-24 20:54.8 6:45/M
18 Chris Adkins Snellville GA 757 51 M 2 50-54 20:56.4 6:45/M
19 Tommy Dorminy Mcdonough GA 717 16 M 7 15-19 21:28.2 6:55/M
20 C J O'Mara Colbert GA 814 37 M 3 35-39 21:28.4 6:55/M
21 Darren Hayonga Watkinsville GA 120 47 M 1 45-49 21:40.1 6:59/M
22 Lauren Freeman Cleveland GA 84 32 M 3 30-34 21:45.2 7:01/M
23 Nadia Davis Gainesville GA 796 29 F 1 25-29 22:03.1 7:07/M
24 Jon Canada Gainesville GA 32 45 M 2 45-49 22:03.7 7:07/M
25 Casey Mull Athens GA 720 30 M 4 30-34 22:16.8 7:11/M
26 Andreas Thoemke Buford GA 270 48 M 3 45-49 22:17.3 7:11/M
27 Rob McFerrin Auburn GA 794 43 M 1 40-44 22:26.4 7:14/M
28 Mark Townsend Watkinsville GA 273 51 M 3 50-54 22:36.0 7:17/M
29 Abigail Cliche Gainesville GA 758 16 F 2 15-19 22:38.6 7:18/M
30 Miranda Johnson Loganville GA 144 12 F 1 11-14 22:43.4 7:20/M
31 Randy Ballew Watkinsville GA 12 61 M 1 60-64 22:45.3 7:20/M
32 Brent Johnson Loganville GA 146 43 M 2 40-44 23:04.9 7:26/M
33 Mike Colley Dacula GA 45 43 M 3 40-44 23:14.8 7:30/M
34 Sophia Kay Winder GA 151 13 F 2 11-14 23:18.3 7:31/M
35 Katie Arredondo Winder GA 802 16 F 3 15-19 23:19.3 7:31/M
36 Melanie Bradley Winder GA 23 35 F 2 35-39 23:27.4 7:34/M
37 Ben Hall Watkinsville GA 114 37 M 4 35-39 23:31.0 7:35/M
38 Andrew Mann Flowery Branch GA 188 35 M 5 35-39 23:58.7 7:44/M
39 Griffin Stephens Maysville GA 261 12 M 3 11-14 23:59.5 7:44/M
40 Analee Bradach Auburn GA 20 16 F 4 15-19 24:08.8 7:47/M
41 Justin Bailey Winder GA 7 32 M 5 30-34 24:09.2 7:47/M
42 Bailey Brock Winder GA 24 15 M 8 15-19 24:12.4 7:48/M
43 Wallace German Winder GA 811 43 M 4 40-44 24:18.2 7:50/M
44 Sam Ponder Monroe GA 778 12 M 4 11-14 24:19.6 7:51/M
45 Jim Balkwell Athens GA 9 71 M 1 70-74 24:25.1 7:53/M
46 Donnie Chaffin Hampton GA 40 54 M 4 50-54 24:30.0 7:54/M
47 Mark Chaffin Hampton GA 42 24 M 2 20-24 24:33.9 7:55/M
48 Steve Stephens Maysville GA 262 44 M 5 40-44 24:35.2 7:56/M
49 Khari Warren Buford GA 789 21 M 3 20-24 24:51.3 8:01/M
50 Gary L Johnson Winder GA 743 50 M 5 50-54 25:11.8 8:07/M
51 Alan Ashley Winder GA 1 43 M 6 40-44 25:14.8 8:08/M
52 Josh Mathews Woodstock GA 745 35 M 6 35-39 25:20.3 8:10/M
53 Brooke Stewart Bethlehem GA 263 28 F 2 25-29 25:25.4 8:12/M
54 Caroline Duncan Bogart GA 59 11 F 3 11-14 25:25.8 8:12/M
55 Brian Burke Athens GA 765 35 M 7 35-39 25:26.2 8:12/M
56 Megan Johnson Loganville GA 143 14 F 4 11-14 25:28.0 8:13/M
57 Rick Bradach Auburn GA 21 52 M 6 50-54 25:28.9 8:13/M
58 Cheryl Vail Lawrenceville GA 751 69 F 1 65-69 25:32.2 8:14/M
59 Jimmy Cobb Bogart GA 798 51 M 7 50-54 25:35.7 8:15/M
60 Matt Glick Hoschton GA 795 31 M 6 30-34 25:36.8 8:15/M
61 Roy Robichaud Bethlehem GA 769 68 M 1 65-69 25:48.8 8:19/M
62 Ryan Hitchins Athens GA 131 41 M 7 40-44 25:52.6 8:21/M
63 Mike Young Bogart GA 763 43 M 8 40-44 25:57.9 8:22/M
64 Caleb Maddox Winder GA 185 30 M 7 30-34 26:03.1 8:24/M
65 Rick Hayes Dahlonega GA 817 56 M 1 55-59 26:04.6 8:25/M
66 Boone Brothers Loganville GA 806 45 M 4 45-49 26:04.9 8:25/M
67 Jack Roberts Conyers GA 793 59 M 2 55-59 26:14.7 8:28/M
68 Rachael Maddox Winder GA 186 28 F 3 25-29 26:20.2 8:30/M
69 Le Gibson Winder GA 742 45 M 5 45-49 26:33.4 8:34/M
70 Jordan Dunbar Buford GA 58 24 M 4 20-24 26:36.7 8:35/M
71 Jenny Lane Bowman GA 760 39 F 3 35-39 26:39.6 8:36/M
72 C J Lambert Buford GA 171 23 M 5 20-24 26:40.8 8:36/M
73 Janet Muse Athens GA 809 53 F 1 50-54 26:41.3 8:36/M
74 Katie Tuggle Watkinsville GA 275 20 F 2 20-24 26:42.2 8:37/M
75 Chase Stephens Maysville GA 259 8 M 1 0-10 26:46.1 8:38/M
76 Roger Keel Valley AL 152 61 M 2 60-64 26:46.4 8:38/M
77 Bill Fancher Auburn GA 70 24 M 6 20-24 26:51.2 8:40/M
78 Al Darby Monroe GA 762 41 M 9 40-44 26:55.8 8:41/M
79 Robert Edwards Jefferson GA 63 50 M 8 50-54 27:02.7 8:43/M
80 Derek Jesweak Bogart GA 767 42 M 10 40-44 27:24.0 8:50/M
81 George Teter Atlanta GA 808 72 M 2 70-74 27:32.7 8:53/M
82 Todd McDonald Bishop GA 768 52 M 9 50-54 27:44.4 8:57/M
83 Camille Ayers Bethlehem GA 3 36 F 4 35-39 27:52.3 8:59/M
84 Scott Penoncello Bethlehem GA 224 44 M 11 40-44 27:55.4 9:00/M
85 Anna Cobb Bogart GA 799 14 F 5 11-14 28:00.0 9:02/M
86 Nancy Kelley Oakwood GA 764 58 F 1 55-59 28:01.5 9:02/M
87 Mary Beth Forwood Bishop GA 81 50 F 2 50-54 28:05.0 9:04/M
88 Stephen Finke 79 27 M 1 25-29 28:11.7 9:05/M
89 Gary Hansford Athens GA 788 67 M 2 65-69 28:12.9 9:06/M
90 Shari Lunsford Gainesville GA 748 63 F 1 60-64 28:20.3 9:08/M
91 Charlotte Cliche Gainesville GA 759 41 F 1 40-44 28:22.3 9:09/M
92 Cyrus Jackson Statham GA 138 14 M 5 11-14 28:26.4 9:10/M
93 Barbara Gooch Jefferson GA 104 60 F 2 60-64 28:26.6 9:10/M
94 George Southgate Calhoun GA 253 67 M 3 65-69 28:27.2 9:11/M
95 Sharon Williams Winder GA 301 52 F 3 50-54 28:31.2 9:12/M
96 Julie Oliver Buford GA 770 34 F 1 30-34 28:36.4 9:14/M
97 Jim Merritt Buford GA 761 66 M 4 65-69 28:51.4 9:18/M
98 Becky Morris Auburn GA 202 40 F 2 40-44 28:54.6 9:19/M
99 Daniel McIlwain Winder GA 195 15 M 9 15-19 28:55.0 9:20/M
100 Michael Taylor Flowery Branch GA 269 59 M 3 55-59 28:55.5 9:20/M
 
Place Name City Bib No Age Gender Age Group Total Time Pace
101 Meredith Cameron Winder GA 31 55 F 2 55-59 28:58.1 9:21/M
102 Kathleen Wiltse Bishop GA 772 45 F 1 45-49 29:07.0 9:24/M
103 Chris Reynolds Auburn GA 238 40 M 12 40-44 29:10.8 9:25/M
104 Wayne Baggett Winder GA 4 49 M 6 45-49 29:27.2 9:30/M
105 Cindy Stephens Maysville GA 260 39 F 5 35-39 29:28.6 9:30/M
106 Amy Whitlock Winder GA 815 40 F 3 40-44 29:35.9 9:33/M
107 Joseph Vanderford Winder GA 278 43 M 13 40-44 29:36.4 9:33/M
108 Sandy Dufresne Winder GA 57 43 F 4 40-44 29:42.3 9:35/M
109 William Davis Athens GA 714 65 M 5 65-69 29:44.6 9:35/M
110 Jeff Smith Watkinsville GA 775 69 M 6 65-69 29:49.4 9:37/M
111 Jay Fulford Bethlehem GA 86 10 M 2 0-10 29:57.2 9:40/M
112 Abigail Norman Austin TX 776 32 F 2 30-34 29:58.6 9:40/M
113 Steve Smith Winder GA 785 41 M 14 40-44 30:08.8 9:43/M
114 Hoyt Baker Covington GA 727 67 M 7 65-69 30:15.1 9:45/M
115 John Fulford Bethlehem GA 87 41 M 15 40-44 30:17.5 9:46/M
116 Meg Perry Winder GA 801 41 F 5 40-44 30:26.3 9:49/M
117 Elke Yath Bogart GA 310 36 F 6 35-39 30:31.5 9:51/M
118 Tina Hunt Elberton GA 136 52 F 4 50-54 30:33.3 9:51/M
119 Jason Scott Winder GA 249 45 M 7 45-49 30:34.7 9:52/M
120 Jack Ponder Monroe GA 777 10 M 3 0-10 30:39.8 9:53/M
121 Trevor Nelson Auburn GA 211 13 M 6 11-14 30:41.5 9:54/M
122 Nico Jacoby Social Circle GA 781 11 M 7 11-14 30:52.2 9:57/M
123 Jennifer Wise Athens GA 306 37 F 7 35-39 31:03.6 10:01/M
124 Kathy Pharr Winder GA 792 49 F 2 45-49 31:08.5 10:03/M
125 Kelsie Ballew Watkinsville GA 11 13 F 6 11-14 31:08.8 10:03/M
126 Shaun Wilkins Auburn GA 771 12 M 8 11-14 31:13.9 10:04/M
127 Ronald Weaver Bethlehem GA 290 42 M 16 40-44 31:16.7 10:05/M
128 David A Duncan Bogart GA 61 8 M 4 0-10 31:34.0 10:11/M
129 Sherri Price Athens GA 236 48 F 3 45-49 31:37.5 10:12/M
130 Keith Lester Athens GA 178 56 M 4 55-59 31:37.8 10:12/M
131 Olivia McIlwain Winder GA 196 11 F 7 11-14 31:38.7 10:12/M
132 Bethany Palmer Winder GA 216 28 F 4 25-29 31:47.5 10:15/M
133 Susanne Pass Buford GA 220 52 F 5 50-54 32:00.2 10:19/M
134 Brenda Pryor Bethlehem GA 237 52 F 6 50-54 32:02.8 10:20/M
135 Scott Aldred Winder GA 708 45 M 8 45-49 32:14.5 10:24/M
136 Michael Weitzel Griffin GA 291 22 M 7 20-24 32:15.9 10:24/M
137 Barbara Taylor Athens GA 268 61 F 3 60-64 32:45.7 10:34/M
138 Kim Davison Evans GA 51 63 M 3 60-64 32:46.9 10:34/M
139 John Gregg Watkinsville GA 746 67 M 8 65-69 32:59.0 10:38/M
140 Jerry Cunningham Clarkesville GA 50 57 M 5 55-59 33:02.1 10:39/M
141 Sara Hutchins Winder GA 137 32 F 3 30-34 33:03.8 10:40/M
142 Becky Dorminy Mcdonough GA 721 10 F 1 0-10 33:10.0 10:42/M
143 Ray Whitlock Winder GA 297 39 M 8 35-39 33:12.2 10:43/M
144 Danski Johnson Loganville GA 142 43 F 6 40-44 33:16.1 10:44/M
145 Natalie Dhabolt Bethlehem GA 52 16 F 5 15-19 33:18.9 10:45/M
146 Wheels Johnson Athens GA 147 51 M 10 50-54 33:23.2 10:46/M
147 Debi Hunt Winder GA 135 61 F 4 60-64 33:28.7 10:48/M
148 Yvette Yancey Winder GA 309 50 F 7 50-54 33:40.0 10:52/M
149 Gregory Kamishlian Acworth GA 149 55 M 6 55-59 33:44.4 10:53/M
150 Jessica Fields Winder GA 75 36 F 8 35-39 33:46.9 10:54/M
151 Shina German Winder GA 786 12 F 8 11-14 33:57.9 10:57/M
152 Marcia Glick Hoschton GA 100 55 F 3 55-59 33:59.1 10:58/M
153 Jennifer Fancher Auburn GA 72 23 F 3 20-24 34:26.3 11:06/M
154 Aurora Komeri Winder GA 163 17 F 6 15-19 34:27.3 11:07/M
155 Beth Woods Athens GA 307 33 F 4 30-34 34:27.6 11:07/M
156 Bill Costantino Jefferson GA 47 71 M 3 70-74 34:43.2 11:12/M
157 Nicole Dhabolt Bethlehem GA 53 11 F 9 11-14 34:44.9 11:12/M
158 Ashley Hunnicutt Maysville GA 134 34 F 5 30-34 34:55.7 11:16/M
159 Vee Price Loganville GA 784 39 F 9 35-39 35:04.2 11:19/M
160 Stephanie Kamishlian Acworth GA 150 57 F 4 55-59 35:12.9 11:21/M
161 David Watkins Tucker GA 284 68 M 9 65-69 35:15.7 11:22/M
162 Claudia Rubio Jefferson GA 245 41 F 7 40-44 35:16.1 11:23/M
163 Tarryn Troutman Hoschton GA 274 8 F 2 0-10 35:16.5 11:23/M
164 Jessica Ferguson Jefferson GA 73 30 F 6 30-34 35:17.3 11:23/M
165 Lynn Franks Greensboro GA 83 37 F 10 35-39 35:21.0 11:24/M
166 Brian MacNew Auburn GA 183 35 M 9 35-39 35:30.8 11:27/M
167 Larry Sunderlin Winder GA 266 38 M 10 35-39 35:33.5 11:28/M
168 Jennifer Sunderlin Winder GA 265 35 F 11 35-39 35:33.8 11:28/M
169 Nicole Malcolm Dacula GA 187 28 F 5 25-29 35:34.1 11:28/M
170 Kaylen Ruth Hilton Bethlehem GA 130 18 F 7 15-19 35:34.3 11:28/M
171 Jillian Spooner Winder GA 255 9 F 3 0-10 35:43.3 11:31/M
172 Mark Frost Winder GA 782 55 M 7 55-59 35:45.8 11:32/M
173 Russ Spooner Winder GA 256 42 M 17 40-44 35:50.2 11:34/M
174 Stephanie Spooner Winder GA 257 38 F 12 35-39 35:51.5 11:34/M
175 Kristen Cash Winder GA 36 23 F 4 20-24 36:01.6 11:37/M
176 Karlene Richardson Social Circle GA 240 55 F 5 55-59 36:04.7 11:38/M
177 Christy Cromer Social Circle GA 49 61 F 5 60-64 36:04.8 11:38/M
178 Lillian Cash Winder GA 37 9 F 4 0-10 36:13.2 11:41/M
179 Sarah Anne Hill Winder GA 129 9 F 5 0-10 36:13.4 11:41/M
180 Amanda Hill Winder GA 127 41 F 8 40-44 36:19.6 11:43/M
181 Mark Polson Monroe GA 230 45 M 9 45-49 36:21.1 11:44/M
182 Corky Rumer Winder GA 740 72 F 1 70-74 36:29.2 11:46/M
183 Steve Baldwin Bogart GA 797 57 M 8 55-59 36:30.3 11:46/M
184 Brooke Pezent Lawrenceville GA 226 12 F 10 11-14 36:36.6 11:48/M
185 Tiffany Pezent Lawrenceville GA 227 37 F 13 35-39 36:36.8 11:48/M
186 Raeanne Watkins Tucker GA 286 61 F 6 60-64 37:06.1 11:58/M
187 Theresa Kraus Bethlehem GA 167 33 F 7 30-34 37:09.2 11:59/M
188 Ted Tillery Winder GA 272 38 M 11 35-39 37:15.5 12:01/M
189 Robyn England Crawford GA 66 42 F 9 40-44 37:17.2 12:02/M
190 Logan Krueger Dacula GA 170 12 M 9 11-14 37:39.8 12:09/M
191 Justin Krueger Dacula GA 169 36 M 12 35-39 37:40.7 12:09/M
192 Sarah Grace Fulford Bethlehem GA 89 12 F 11 11-14 37:59.3 12:15/M
193 Leigh Fulford Bethlehem GA 88 41 F 10 40-44 37:59.6 12:15/M
194 Lauren Mulish Auburn GA 207 14 F 12 11-14 38:02.0 12:16/M
195 Leah Preves Auburn GA 235 18 F 8 15-19 38:16.0 12:21/M
196 Tabatha Knight Winder GA 162 45 F 4 45-49 38:18.0 12:21/M
197 Jim Latimer Gainesville GA 174 72 M 4 70-74 38:32.5 12:26/M
198 Gina Penoncello Bethlehem GA 223 42 F 11 40-44 38:54.3 12:33/M
199 Monica Burke Bogart GA 28 60 F 7 60-64 38:58.7 12:34/M
200 Melissa Roberts Winder GA 241 45 F 5 45-49 39:10.9 12:38/M
 
Place Name City Bib No Age Gender Age Group Total Time Pace
201 Kayla Ballew Watkinsville GA 10 22 F 5 20-24 39:11.6 12:38/M
202 Tim Burnside Bethlehem GA 30 45 M 10 45-49 39:23.4 12:42/M
203 Joe Bentley Winder GA 16 54 M 11 50-54 39:28.0 12:44/M
204 April Maddox Auburn GA 184 31 F 8 30-34 39:40.7 12:48/M
205 Jason Fields Winder GA 74 32 M 8 30-34 39:43.4 12:49/M
206 Catherine Goldshot Bethlehem GA 102 47 F 6 45-49 40:07.1 12:56/M
207 Bryson Potts Winder GA 231 12 M 10 11-14 40:17.3 13:00/M
208 Matthew Potts Winder GA 232 32 M 9 30-34 40:25.2 13:02/M
209 Terry Potts Winder GA 783 59 M 9 55-59 40:25.4 13:02/M
210 Sherri Ballew Watkinsville GA 13 51 F 8 50-54 40:41.1 13:07/M
211 Wilson Page Athens GA 215 72 M 5 70-74 41:06.9 13:15/M
212 William Fleming Winder GA 711 59 M 10 55-59 41:09.3 13:16/M
213 Crystal Carithers Winder GA 34 29 F 6 25-29 41:10.3 13:17/M
214 Andy Jacoby Social Circle GA 139 10 M 5 0-10 41:10.9 13:17/M
215 Levi Wyatt Fields Winder GA 76 4 M 6 0-10 41:12.9 13:17/M
216 Tina Landry Winder GA 172 50 F 9 50-54 41:18.4 13:19/M
217 Cheryl Sewell Athens GA 774 30 F 9 30-34 41:19.6 13:20/M
218 Emma Evans Bethlehem GA 68 69 F 2 65-69 41:50.8 13:30/M
219 Lisa Burnside Bethlehem GA 29 52 F 10 50-54 42:09.0 13:36/M
220 April Browne Hoschton GA 26 54 F 11 50-54 42:12.8 13:37/M
221 Mary Ann Kennedy Winder GA 154 67 F 3 65-69 42:14.3 13:37/M
222 Christa Rogers Hoschton GA 244 33 F 10 30-34 42:17.2 13:38/M
223 Carol Scott Winder GA 248 73 F 2 70-74 42:34.0 13:44/M
224 Dan Shoaf Anderson SC 251 69 M 10 65-69 42:44.2 13:47/M
225 Seth Kistler Bethlehem GA 752 12 M 11 11-14 42:54.9 13:50/M
226 Kem Reynolds Auburn GA 239 42 F 12 40-44 42:57.2 13:51/M
227 Amy Kistler Bethlehem GA 753 35 F 14 35-39 43:04.9 13:54/M
228 Rebecca Gallman Hoschton GA 91 37 F 15 35-39 43:20.4 13:59/M
229 Jason Gallman Hoschton GA 90 43 M 18 40-44 43:20.6 13:59/M
230 April Mashburn Winder GA 790 31 F 11 30-34 43:21.7 13:59/M
231 Ben Phillips Statham GA 228 36 M 13 35-39 43:22.1 13:59/M
232 Caleb Brothers Winder GA 805 13 M 12 11-14 43:42.9 14:06/M
233 Andrew Yount Loganville GA 804 13 M 13 11-14 43:50.5 14:08/M
234 Paige Stinchcomb Winder GA 810 29 F 7 25-29 44:12.5 14:15/M
235 Pi Dorminy Mcdonough GA 722 7 M 7 0-10 44:20.6 14:18/M
236 John Dorminy Mcdonough GA 716 44 M 19 40-44 44:21.6 14:18/M
237 Ellen Petree Winder GA 225 49 F 7 45-49 44:30.4 14:21/M
238 Nancy Gaudino Auburn GA 93 53 F 12 50-54 44:30.6 14:21/M
239 Cynthia McDaniel Winder GA 773 55 F 6 55-59 44:32.0 14:22/M
240 Kelli Jacobs Auburn GA 780 48 F 8 45-49 44:32.6 14:22/M
241 Chris Scammon Rex GA 247 68 M 11 65-69 44:38.2 14:24/M
242 Kathleen Rodney Bethlehem GA 243 72 F 3 70-74 45:15.8 14:36/M
243 Lincoln Cash Winder GA 38 6 M 8 0-10 45:44.4 14:45/M
244 Jason Cash Winder GA 35 34 M 10 30-34 45:47.8 14:46/M
245 Naomi Gray Winder GA 109 38 F 16 35-39 46:10.6 14:54/M
246 Jessica Jackson Statham GA 813 32 F 12 30-34 46:18.7 14:56/M
247 Anne Patrick Smyrna GA 816 78 F 1 75-79 46:53.3 15:07/M
248 Daryle Worley Toccoa GA 308 82 M 1 80-99 47:39.0 15:22/M
249 Clint Rhodes Snellville GA 705 61 M 4 60-64 47:39.3 15:22/M
250 Janet Filanosky Winder GA 77 74 F 4 70-74 48:17.1 15:35/M
251 Tony Hewatt Covington GA 124 66 M 12 65-69 49:08.1 15:51/M
252 Amanda Dunahoo Winder GA 754 36 F 17 35-39 49:34.5 15:59/M
253 Terri Tarver Winder GA 755 32 F 13 30-34 49:35.3 16:00/M
254 Todd Lee Jefferson GA 177 45 M 11 45-49 49:36.0 16:00/M
255 Emily Fancher Winder GA 71 54 F 13 50-54 50:01.2 16:08/M
256 Leanne Morrow Carlton GA 206 49 F 9 45-49 50:31.6 16:18/M
257 Deb Walock Bogart GA 281 43 F 13 40-44 51:05.5 16:29/M
258 William Watkins Dacula GA 287 50 M 12 50-54 52:20.9 16:53/M
259 Jason Wise Winder GA 731 44 M 20 40-44 52:27.9 16:55/M
260 Thomas Linski Milledgeville GA 180 75 M 1 75-79 53:12.0 17:10/M
261 Connor Dienes Winder GA 54 18 M 10 15-19 53:40.4 17:19/M
262 Julie Blume Winder GA 17 33 F 14 30-34 56:47.2 18:19/M
263 Matthew Goldshot Bethlehem GA 103 13 M 14 11-14 57:02.7 18:24/M
264 Monique Garnett Winder GA 803 38 F 18 35-39 59:01.5 19:02/M
265 Karen Wilson Winder GA 302 42 F 14 40-44 1:00:00.4 19:21/M
266 Barbara Van Demtoop Statham GA 276 68 F 4 65-69 1:00:48.1 19:37/M
267 Joan Bodniowycz Bethlehem GA 18 66 F 5 65-69 1:00:48.3 19:37/M
268 Harold Koon Lawrenceville GA 164 74 M 6 70-74 1:00:48.5 19:37/M
269 Helen Koon Lawrenceville GA 165 70 F 5 70-74 1:00:48.6 19:37/M